Evde Kolay Çanta Yapımı – Şablonlu

 

 

1

 

Evde Kolay Çanta Yapımı – Şablonlu

Evde kendi el yapımı çantanızı yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım şablonu keyifle kullanabilirsiniz. Bu taslağı ister keçeden çanta yapmakta kullanabilirsiniz. İsterseniz de kumaştan çanta yapımı olarak değerlendirebilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz çantanın şablonu önünüzde…. tadını çıkarın. Bu yazımda paylaşacağım kolay çanta yapılışı ile ilgili şablondan yararlanarak evde kolaylıkla keçeden çanta veya kumaştan çantalar yapabilirsiniz. Gerçekten el yapımı çanta yaparak hem eğlenceli olan bu çalışma sonucunda güzel ve el emeği göz nuru bir çantanız olmuş olur. Hem de hediye almayı düşündüğünüz özel insanlara bu güzel çalışmayı yaparak, onlara daha özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Evde kolay çanta yapımı ile ilgili şablon ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-canta-yapimi-evde-kolay-canta-yapilisi-canta-sablonu

sac facilement – easy bag – einfach Tasche

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Oyuncak Yapımı - Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. melisa dedi ki:

    ödevimi bile burdan bakarak yaptım güzel baya :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir