Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay broş yapılışı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Bugün yine sizlere harika güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay çiçekli broş yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve evde yaptığınız el takılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Bu çalışmayı öğrenip, evden para kazanmak içinde satışa koyacağınız ürünlerin arasına katabilirsiniz.

 

 

Birçok bayan evden para kazanmak istiyor. Bu çalışmayı yaparak para kazanabilirsiniz. Evden çok kolay bir şekilde el yapımı takılar yapılabiliyor. Bununla ilgili birçok çalışmayı sitemizde yer alan takı kategorisi ile kendin yap kategorilerinde paylaştım. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmaların bağlantılarına da ulaşacaksınız. Bu tür çalışmaları yaparak evinize ek kazanç dahi getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.boho-weddings.com/2013/07/22/diy-tutorial-flower-hair-piece/

Blumenbrosche – Broche fleur – flower brooch

 

 

Daha önce paylaştığımız 2016 Ahşaptan Yapılan Çalışmalar başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir