Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-cicekli-bros-yapimi-720x415

Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay broş yapılışı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Bugün yine sizlere harika güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay çiçekli broş yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve evde yaptığınız el takılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Bu çalışmayı öğrenip, evden para kazanmak içinde satışa koyacağınız ürünlerin arasına katabilirsiniz.

Birçok bayan evden para kazanmak istiyor. Bu çalışmayı yaparak para kazanabilirsiniz. Evden çok kolay bir şekilde el yapımı takılar yapılabiliyor. Bununla ilgili birçok çalışmayı sitemizde yer alan takı kategorisi ile kendin yap kategorilerinde paylaştım. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmaların bağlantılarına da ulaşacaksınız. Bu tür çalışmaları yaparak evinize ek kazanç dahi getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.boho-weddings.com/2013/07/22/diy-tutorial-flower-hair-piece/

Blumenbrosche – Broche fleur – flower brooch

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*