Evde Kolay Çiçekli Taç Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Çiçekli Taç Yapımı – Resimli Anlatım

Kızlarınıza bu güzel çalışmayı yapabilir ve onları sevindirebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde çiçekli taç modelleri yaparak, kızlarınızı çok mutlu edeceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmanın sizlere resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımdaki malzemeleri temin ettikten sonra kolayca adımları takip ederek, bu güzel çiçekli taç çalışmasını sizlerde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Çiçekli taç modelini yaptıktan sonra kız çocuklarına veya yeğenlerinize de hediye edebilirsiniz. Aslında güzel bir doğum günü hediyesi de olabilir. Evde kolay çiçekli taç yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardaki gibi çalışmayı evinizde yapıp tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Blumenkrone – flower crown – couronne de fleurs

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde El İşi Kağıdından Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir