Evde Kolay Çift Pirinç Örgüsü ve Yapılışı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kolay Çift Pirinç Örgüsü ve Yapılışı – Anlatımlı

En güzel ve en kolay örgü modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere kolay bir şekilde evde yapabilmeniz için öğrenmenizi sağlayacak anlatımlı bir video paylaşacağım. Çift pirinç örgüsü yapılışını öğreneceğiniz paylaşacağım video sayesinde sizde örnek resimdeki gibi çalışmayı kolaylıkla yapabileceksiniz.

Diğer örgü modelleri ve örgü dersleri için sitemizdeki örgü kategorisine yönelebilirsiniz. Her gün birbirinden farklı ve güzel örgü modelleri paylaşmaya devam ediyorum. Yine sizlere bu yazımda kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay çift pirinç örgüsü yapılışı ile ilgili anlatımlı video sonrası sizde kolaylıkla çift pirinç örgü yapımını öğreneceksiniz.

 

 

evde-kolay-cift-pirinc-orgusu-yapimi

modèle de tricot – strikkeopskrift – knitting pattern

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir