Evde Kolay Clutch Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-clutch-canta-yapimi3-720x415

Evde Kolay Clutch Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde clutch çanta yapılışına benzer farklı çalışmalar da paylaşmıştım. Bu yazımda ise yine çok güzel ve kolay bir şekilde evde kolay clutch çanta yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanabilir ve harika bir clutch çanta sahibi olabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay gözüken çalışmada eski clutch çantanızın malzemelerini de kullanabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde bu çalışmayı yapabilir ve eski çantalarınızı da yenileyebilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde çokça paylaşmaya çalışıyorum. Kendin yap kategorisinde ki diğer evde kolay çanta yapımı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonlarına doğru sizlere kolay çanta yapımı ile ilgili farklı anlatımlı çalışmaların linkleri de çıkacak. Dilerseniz onları da inceleyebilir ve yararlanabilirsiniz.

source : http://www.boho-weddings.com/2013/09/10/diy-tutorial-clutch-bag/

machen-Beutel zu Hause – make bags at home – faire des sacs à la maison

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*