Evde Kolay Dantel Avize Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay dantel avize yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel şık avizeler yapabilirsiniz. Daha önce balon kullanarak kolay avize yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde ise eski dantelden avize yapmak için adımlar gösteriliyor.

Resimli anlatımdaki adımları takip ederek eski işinize yaramayan dantel el işi örgülerini kullanabilirsiniz. Evde el işi örgüden avize yapmak için kullanmadığınız el işi dantel örneklerini bir araya getirdikten sonra yapışkan sıvıya batırdıktan sonra balon veya top gibi bir yuvarlak cismin üzerine yapıştırmanız gerekiyor.

Daha sonra donar donmaz alttaki balonu patlatıp, yuvarlak dantel avizenizi ortaya çıkarmış olursunuz. Evde dantelden avize yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği gözüküyor. İsterseniz sprey boya ile dantelleri farklı renklere boyayabilirsiniz. Evde kolay dantel avize yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-dantel-avize-yapmak

Eski dantellerinizi kullanarak harika avizeler veya lambalar yapabilirsiniz. Evde bu tür çalışmalar yaparak hem evinizi güzelleştirebilirsiniz. Hem de bu tür çalışmaları yapıp satışa da sunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye olarak da sunabilirsiniz. Resimli anlatımda mavi ve beyaz renkte el işi dantel çalışmaları kullanılmış. Sizde bu güzel çalışmalara benzer dantellere sahipseniz avize yapmak için kullanabilirsiniz. Evde dantelden kolay avize yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımın hemen sonunda karşınıza örnek çalışmalar çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

source : http://meetmeatmikes.blogspot.com.br/

 

Daha önce paylaştığımız Ahşap Paletten Yatak Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir