Evde Kolay Dantel Gül Örneği Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapabileceğiniz dantel örneklerini paylaşmaya devam ediyorum. Kolay bir şekilde gül deseni yapabilmeniz için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda dantel gül örneği yapmak için adımlar verilmiş.

Adımları takip ederek sizde kolaylıkla evde kolay dantel gül örneği yapabilirsiniz. Kolay yapılan dantel işleri için sitemizde birçok çalışmaya ve resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan dantel işleri için gül örneğinin resimli anlatımında kare kare aşamalar anlatılmış. Dantel örgü işleri ile uğraşanlar için paylaştığım bu çalışmada dantelden gül yapmak için örnek bir resim yer alıyor.

Evde kolay dantel gül örneği yapmak için daha önce paylaştıklarım ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri dantel gül örneği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kolay-gul-dantel-ornegi-yapmak

source : http://www.fabartdiy.com/how-to-crochet-pretty-3d-lace-rose/

Daha önce paylaştığımız Tahta Şişle Tığ İşi Atkı Örme başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir