Evde Kolay Dantelli İpek Şal Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Dantelli İpek Şal Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere çok güzel bir şal modelini tanıtacağım. Nette dolaşırken rastladığım bir sitede gördüğüm bu modeli mutlaka sizinde görmeniz gerek. Evde kolay dantelli ipek şal yapımı için paylaştığım örnek resimler ve anlatımlı örnek şablonlarından yararlanarak sizde bu güzel çalışmanın aynısından veya benzerini yapabilirsiniz. İpek şal modeli ile ilgili daha önce sanırım paylaşımım olmamıştı.

 

 

Fakat diğer şal modelleri için sitemizde ki şal modelleri kategorisine mutlaka göz atmalısınız. Örgü şal modellerini ilgili kategoride rahatlıkla bulabilirsiniz. Paylaşacağım dantelli ipek şal modeline benzer çalışmaları yine sizlere ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğim. Evde kolay şal yapımı ile ilgili çalışmaları sizlere ilerleyen günlerde yine paylaşmaya devam edeceğim.

source : http://fionitta.com/2013/crocheted-silk-blend-shawl

Spitzenschal – lace shawl – châle de dentelle

 

 

Daha önce paylaştığımız 5 Adımda Ponpon Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir