Evde Kolay Dantelli İpek Şal Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-dantelli-ipek-sal-yapimi10-737x415

Evde Kolay Dantelli İpek Şal Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere çok güzel bir şal modelini tanıtacağım. Nette dolaşırken rastladığım bir sitede gördüğüm bu modeli mutlaka sizinde görmeniz gerek. Evde kolay dantelli ipek şal yapımı için paylaştığım örnek resimler ve anlatımlı örnek şablonlarından yararlanarak sizde bu güzel çalışmanın aynısından veya benzerini yapabilirsiniz. İpek şal modeli ile ilgili daha önce sanırım paylaşımım olmamıştı.

Fakat diğer şal modelleri için sitemizde ki şal modelleri kategorisine mutlaka göz atmalısınız. Örgü şal modellerini ilgili kategoride rahatlıkla bulabilirsiniz. Paylaşacağım dantelli ipek şal modeline benzer çalışmaları yine sizlere ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğim. Evde kolay şal yapımı ile ilgili çalışmaları sizlere ilerleyen günlerde yine paylaşmaya devam edeceğim.

source : http://fionitta.com/2013/crocheted-silk-blend-shawl

Spitzenschal – lace shawl – châle de dentelle

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*