Evde Kolay Deniz Cam Bilezik Yapımı

evde-kolay-deniz-cam-bilezik-yapimi2

Evde Kolay Deniz Cam Bilezik Yapımı

El yapımı takı çalışmalarını paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay yapılan bilezik çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Bu sayede evde kolay bulunur malzemelerden sizde kendinize el yapımı bilezik yapabilecek veya sevdiklerinize hediye edebileceksiniz. Öncelikle bu güzel çalışmanın malzemeleri şöyle ;

  • kurdele.
  • deniz camı veya benzeri.
  • çakmak.
  • makas.

Evde kolay deniz cam bilezik yapmak isteyenler için öncelikle kurdelenin ucunu makas ile biraz sivrilterek kesmek gerekiyor. Ardından deniz camı denilen malzemenin içinden geçirip, dışarıya çıkan kısmını bağlamak yeterli olmaktadır. Bu işlemi tüm deniz camı olan malzemelere uygulamanız gerekiyor. Böylece el yapımı bileziğin de görüntüsü ortaya çıkmış oluyor.

Bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve evden para kazanmak istiyorsanız, kolaylıkla satışa sunabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar mutlaka bu güzel takı modelini satın almak isteyeceklerdir. Aynı zamanda turistik şehirlerde yaşıyorsanız mutlaka turistlerin de ilgisini çekecek bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sizi resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-deniz-cam-bilezik-yapimi

Son karede gördüğünüz gibi ortaya harika bir bilezik çalışması çıkmış oluyor. Bu güzel çalışmayı çok kolay bir şekilde sizde evinizde yapabilirsiniz. Birçok bayanın evden nasıl para kazanırım dediğini duyuyorum. Alın işte size çok güzel ve basit bir çalışma… bu çalışmayı yaparak çok kolay bir şekilde satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sosyal hesaplarınızda mutlaka yaymalısınız. Sizin ihtiyacınız yoksa bile belki ihtiyacı olan birileri faydalanmak isteyebilir. Kolay gelsin.

source : http://imgfave.com/view/3481065?u=234331

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*