EVDE KOLAY DENİZ DALGASI SAÇ MODELİ YAPMAK

1x1.trans

Evde kolay deniz dalgası saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel saç modelini kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz.

Daha önce de deniz dalgası saç modeline benzer birçok çalışma paylaşmıştım. Deniz dalgası saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adımlar tek tek gösterilmiş.

Aynısını yapamazsanız şayet her zaman gittiğiniz kuaförünüze bu güzel saç modelini göstermeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede bu güzel deniz dalgası saç modelini size uygulayacaklardır.

Yapımının kolay olduğunu söyleyebilirim. Evde kendinize veya kız çocuklarınıza yapabilirsiniz. Düğün, eğlence veya nişan türü etkinliklere uygun bir saç modeli olduğunu söyleyebilirim. Evde kolay deniz dalgası saçı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;


evde-kolay-deniz-dalgasi-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6739.html

ANLATIMLI ÖRGÜ BOYUNLUK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*