EVDE KOLAY DENİZ DALGASI SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay deniz dalgası saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel saç modelini kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz.

Daha önce de deniz dalgası saç modeline benzer birçok çalışma paylaşmıştım. Deniz dalgası saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adımlar tek tek gösterilmiş.

Aynısını yapamazsanız şayet her zaman gittiğiniz kuaförünüze bu güzel saç modelini göstermeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede bu güzel deniz dalgası saç modelini size uygulayacaklardır.

Yapımının kolay olduğunu söyleyebilirim. Evde kendinize veya kız çocuklarınıza yapabilirsiniz. Düğün, eğlence veya nişan türü etkinliklere uygun bir saç modeli olduğunu söyleyebilirim. Evde kolay deniz dalgası saçı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-deniz-dalgasi-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6739.html

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI ÖRGÜ BOYUNLUK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir