Evde Kolay Deri Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Deriden bileklik nasıl yapılır

Deri malzemesi varsa ve bunu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız? anlatımlı resim sayesinde sizde deriden bileklik yapmasını öğrenebilirsiniz. Deri malzemesi ile çok güzel şeylerin yapılabildiğini biliyoruz. İğne iplik, deri ve yuvarlak çember yada benzeri metallerle harika takı çalışmaları yapılabilmekte.

Özellikle turistik yerlerde gezenler için takı satıp para kazanmak isteyenler için ideal bir çalışma. Deriden bileklik yapımı için öncelikle anlatımdaki gibi malzemeleri bir araya getirmeniz yeterli.

Deri kolye yapımı veya deriden bileklik yapılışıyla alakalı daha önce de benzer çalışmaları ele almıştık. Deriyle yapılan çalışmaları hemen bu altta benzer yazılar bölümünde de görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Deriyle bileklik yapmak için çember yani yuvarlak metal yada değişik şekilli malzemeleri kullanarak deri bileklik yada deri takı çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Keçeden bileklik de yapabilirsiniz bu çalışma sayesinde.

Anlatımlı takı çalışmasında adım adım ilerleyerek çok güzel takı veya aksesuar çalışmaları yapabilirsiniz. Deriden bileklik yaparak kullanabilir veya sevdiğiniz birisine hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

evde-kolay-deri-bileklik-yapimi

Evde Kolay Deri Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. hobin dedi ki:

    teşekkürler güzel paylaşım