Evde Kolay Düğün Saçı Modeli Yapmak

evde-kolay-dugun-sac-modeli-yapmak2

Evde Kolay Düğün Saçı Modeli Yapmak

En güzel saç modellerini paylaştığımız sitemizde ki en iyi saç modeli paylaşımına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bir saç modelinin yapılışını anlatan resimli bir anlatım paylaştım. Bu modeli evinizde birisinin yardımı ile yaptırabilirsiniz. Yada kuaförünüze sitemizi açıp resmi büyütüp ona göstermeniz yeterli olacaktır. Yakınlarda bir düğün veya nikah benzeri katılımcının bol olduğu eğlence programı varsa, mutlaka bu yeni saç modelini tercih etmelisiniz.

Ayrıca katılacağınız düğünler içinde bu saç modelinin düğün saç modeli olduğunu belirtmek isterim. Bu yazımda paylaşacağım evde kolay düğün saçı modeli yapmak isteyenler için altta resimli anlatım detayları ve adımları ile aktarılmış. Sizin yapmanız gereken saçınızı yaptıracağınız bir arkadaşa veya kuaför ayarlamak. Bu sayede katılacağınız düğün veya merasimlerde bu güzel saç modelini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Şimdi gelelim örnek anlatımlı saç modeline ;

evde-kolay-dugun-sac-modeli-yapmak

Bu güzel düğün saçı modelini yukarıdaki resimli anlatımdan yararlanarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu güzel modeli okula giden liseli kızlarınız varsa onlara da önerebilirsiniz. Gerçekten güzel olan bu saç modelinin altına istediğiniz kıyafeti de kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Diğer güzel saç modeli koleksiyonu için sitemizde yer alan saç modelleri bölümüne mutlaka göz atmanızı öneririm. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde sitemize eklediğim diğer saç modellerinin makaleleri çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmanızı öneririm.

source : http://imgfave.com/view/3483605

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kolay Düğün Saçı Modeli Yapmak

  1. kuaföre dünyanın parasını vermektense sizden öğrenmek daha iyi oldu masraftan kurtulduk çok sağ olun

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*