Evde Kolay Eva Kağıdından Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım


Eva Kağıdıyla Çiçek Yap

Çiçek yapımı eva kağıdıyla bir başka arkadaşlar. Çünkü hem kolay katlanıyor. Hem de her türlü şekil verilebiliyor. Bence eva kağıdından çiçek yapmadan başka malzeme kullanmayın. Eva kağıdı bu iş için biçilmiş kaftan.

Evde kolay çiçek yapımı ile ilgili birçok çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda yine sizlere eva kağıdından çiçek yapımı ile ilgili resimli bir çalışma paylaşacağım. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde kolaylıkla bu güzel çalışmayı gerçekleştirebilirsiniz.

Evde kolay eva kağıdından çiçek yapılışı çalışmasını kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz. Eva kağıdından çiçek yapımı çalışmasını dilerseniz, renkli fon kağıdından çiçek yapımı olarak da kendinize göre değiştirebilirsiniz. Evde kartondan çiçek yapımı veya kağıt kullanarak da bu güzel çiçek yapımı ile ilgili çalışmayı kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz.

Evde kolay eva kağıdından çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak evinize harika dekoratif süs çiçekler yapabilirsiniz. Eva kağıdından çiçek yapımı ile ilgili bu çalışmayı evde kolay yapabilmeniz için örnek resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kolay-eva-kagidindan-cicek-yapimi
evde-kolay-eva-kagidindan-cicek-yapimi

Papierblumen – paper flowers – fleurs en papier

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*