Evde Kolay Eva Kağıdından Duvara Kalpli Süs Yapımı

 

 

0

 

Evde Kolay Eva Kağıdından Duvara Kalpli Süs Yapımı

Eva kağıdından yararlanarak evinizin duvarlarına 3 boyutlu kalpli süslemeler yapabilirsiniz. Çalışma bittikten sonra duvarınıza baktığınızda çok hoşunuza gidecek bir manzara çıkacak… düşünsenize evinize geliyorsunuz, mutsuzsunuz ışıkları bir açıyorsunuz, duvarda 3 boyutlu kalpler size neşe ve mutluluk katıyor. Bu tür sevinci sizde yaşamak istiyorsanız, hemen bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı uygulayın ve mutlu olun. Yapmanız gereken kırmızı eva kağıdı temin edin, yada kırmızı renkli fon kağıdı kırtasiyeden alın ve resimli anlatımda gösterildiği gibi çalışmayı yapmaya başlayın. Gerçekten yapımı kolay olan bu çalışma ile duvarınıza eva kağıdından kalpli süs dekoru çok hoş duracak. Evinize dekoratif çalışma yapmayı planlıyorsanız, fazla para vermeden bu ucuz ve mükemmel çalışmayı sizde yapmalısınız. Evde kolay eva kağıdından duvara kalpli süs yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-eva-kagidindan-kolay-duvara-kalpli-sus-yapimi

Herz-Verzierung – heart ornament – ornement de coeur

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Boş Süt Şişelerinden Dekoratif Mumluk Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir