Evde Kolay Eva Kağıdından Gül Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Kolay Eva Kağıdından Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kağıttan çiçek yapımını seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde kolay eva kağıdından gül yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizi güzelleştirecek güzel süs çiçekler yapabileceksiniz. Evde kolay çiçek yapımı ile ilgili diğer çalışmalarımızı sitemizde ki kendin yap kategorisinden veya dekorasyon kategorilerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evde kolay eva kağıdından gül yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde dekoratif süs çiçekler yapabilirsiniz. Evde kolay çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmanın resimli anlatımlarındaki adımları takip ederek, kolaylıkla evde sizde eva kağıdından çiçek yapılışını tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz kartondan çiçek yapımı ile ilgili de diğer çalışmalarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu çalışmayı eva kağıdı yerine renkli fon kağıdı da tercih ederek yapabilirsiniz. Evde kolay eva kağıdından gül yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-eva-kagidindan-gul-yapimi

carton fleur – cardboard flower – Karton Blume

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Eva Kağıdından Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Melahat dedi ki:

    Tekrar merhaba harika şeyler var gerçekten resimlerde biraz daha detaylı çekerseniz çok memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir