Evde Kolay Grafon Kağıdından Sümbül Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Grafon Kağıdından Sümbül Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Grafon kağıdı kullanarak harika bir sümbül çiçeği yapabilirsiniz. Evinizde yaptığınız bu güzel çalışmayı süs olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize de sürpriz yapıp bu güzel çalışmayı onlara hediye edebilirsiniz. Bu yazımda sizlere grafon kağıdı kullanarak harika bir sümbül çiçeği yapımıyla ilgili resimli anlatımlar paylaşacağım. Daha önce benzer çalışmaları çok kez paylaşmıştım. Diğer evde kolay çiçek yapımı ile ilgili çalışmaları merak ediyorsanız, sitemizden rahatlıkla onlara ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım kolay grafon kağıdından sümbül çiçek yapılışı ile ilgili anlatımlı resimlerden yararlanarak kolaylıkla sizde evinizde çiçek yapabileceksiniz. Grafon kağıdı ile yapılan çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaşacağım çalışmanın resimli anlatımları ise şöyle ;

 

 

fleurs en papier – paper flowers – Papierblumen

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Eva Kağıdından Duvara Kalpli Süs Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir