Evde Kolay Günlük Yeni Saç Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Günlük Yeni Saç Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

Yeni saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere günlük olarak kullanabileceğiniz çok güzel bir modeli paylaşacağım. Modelin adı sanırım kıvrışık saç modeli diye geçiyor. Yinede bu güzel saç modelini sizde evinizde resimli anlatımda gösterildiği gibi yapabilir ve günlük rutin hayatınızda kullanabilirsiniz. Dışarıya çıkarken veya anlık randevulara giderken bu modeli tercih edebilirsiniz. Evde kolay günlük yeni saç modeli yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda adım adım yapılışı anlatılmıştır.

Değişik saç modelleri veya yeni saç modellerini arıyorsanız? sitemizde yer alan saç modelleri kategorisine göz atmanızı öneririm. Değişik saç modellerini gördükçe sizlere tarifleriyle birlikte paylaşmaya devam edeceğim. Yeni saç modeli yapımı ile ilgili diğer benzer çalışmalar ise bu yazımın altında bağlantı olarak karşınıza çıkacak. Dilerseniz o benzer saç modellerine de göz atabilirsiniz.

 

 

gunluk-yeni-sac-modeli

new hairstyle – nouvelle coiffure – neue Frisur

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir