Evde Kolay Hasır Şapka Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Hasır Şapka Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kendi hasır şapkanızı yapmak ister misiniz? Paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evinizde kendi hasır şapkanızı örebilirsiniz. Evde hasır şapka yapımı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım bu… evde kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı resimli anlatımdan yararlanarak yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları uyguladıktan sonra kendinize harika hasır şapkalar yapabilirsiniz. Hasır şapkanızı yaptıktan sonra dilerseniz boyayabilir ve değişik renkte hasır şapkalara sahip olabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları atlamadan uygulayın ve evinizde kendi hasır şapkanızı eğlenerek yapın. Hatta bu çalışmayı para kazanma amaçlı da kullanabilirsiniz. Evde hasır şapkalar yapıp turistik bir yerde yaşıyorsanız, turistlere de satabilirsiniz. Evde kolay hasır şapka yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

chapeau de paille – straw hat – Strohhut

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Süs Fener Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir