Evde Kolay İsimli Bileklik Yapımı – İsimli Arkadaş Bilekliği Yapılışı

 

 

0

 

Evde Kolay İsimli Bileklik Yapımı – İsimli Arkadaş Bilekliği Yapılışı

Evde kolay bileklik yapımı ile ilgili anlatımlara devam ediyorum. Evde kolay bileklik yapılışı ile ilgili önceki paylaşımlarım gibi yine sizlere bu yazımda da anlatımlı bir çalışma paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım çalışmanın farkı ise evde el yapımı bilekliklerinize isim yazabileceksiniz. İsimli bileklik yapılışı ile ilgili ilk paylaşımım bu… ilerleyen günlerde daha farklı isimli bileklik yapılışı veya isimli kolye yapımı ile ilgili paylaşımlarda da bulunacağım. Evde bileklik yapımı ile ilgili pratik çalışmaları sizlere paylaşmıştım. Çok farklı araç gereçlerden çeşitli bileklikler yapılabildiğini gördük.

evde-kolay-isimli-bileklik-yapimi

 

 

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve detaylı bir anlatımlı çalışma paylaşacağım. Bu sayede ister kendinize isterseniz de sevdiklerinize isimli bileklikler yapabileceksiniz. İsimli bileklikler yapıp sevgilinize, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Genelde turistik yerlerde isimli bileklikler görürüz. Peki nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? bu yazımda anlatımlı olarak videosunu izledikten sonra nasıl yapıldığını öğrenebilecek ve evde kolaylıkla kendinize yapabileceksiniz.

Evde kolay bileklik yapılışı ile ilgili diğer yazılarıma da bakabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Sitemize ilk kez geliyorsanız, sitemizdeki bileklik yapımı ile ilgili yazılara bakmanızı öneririm. Eğer sizde evinizde bileklik yapmayı sevenlerdenseniz, paylaşacağım anlatımlı videodan sonra kendinize veya sevdiğinize isimli bileklik yapabileceksiniz. İsimli bileklik çalışması yapıyorsanız, bu anlatımlı videoyu izlemelisiniz. Evde kolay isimli bileklik yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

nom bracelet – navn armbånd – name bracelet

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Keçeden Çocuklar İçin Hediyelik Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir