EVDE KOLAY KALEMLİK YAPMAK ÖĞRETİCİ

1x1.trans

Evde kolay kalemlik yapmak için öğretici güzel bir çalışma paylaştım. Plastik kumaştan veya deri kumaştan yapabileceğiniz bu güzel çalışma ile kalemlik yapabilirsiniz.

Dilerseniz makyaj kutusu olarak da kullanabilirsiniz. Daha önce deri kumaştan makyaj kutusu yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta bu yazımın hemen altında o yazıya ulaşacaksınız. Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem evde zorlanmadan bu tür çalışmaları yapabilirsiniz.

Hem de keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı desenli deri kumaştan yapabilirsiniz. Yada desenli kumaştan da yapabilirsiniz.

Deri kumaştan kalem kutusu yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş.

Öğretici çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


evde-kolay-kalemlik-yapmak-ogretici

source

ESKİ TİŞÖRTTEN MEYVE SEBZE FİLE TORBA YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*