EVDE KOLAY KALEMLİK YAPMAK ÖĞRETİCİ

 

 

0

 

Evde kolay kalemlik yapmak için öğretici güzel bir çalışma paylaştım. Plastik kumaştan veya deri kumaştan yapabileceğiniz bu güzel çalışma ile kalemlik yapabilirsiniz.

Dilerseniz makyaj kutusu olarak da kullanabilirsiniz. Daha önce deri kumaştan makyaj kutusu yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta bu yazımın hemen altında o yazıya ulaşacaksınız. Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem evde zorlanmadan bu tür çalışmaları yapabilirsiniz.

Hem de keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı desenli deri kumaştan yapabilirsiniz. Yada desenli kumaştan da yapabilirsiniz.

Deri kumaştan kalem kutusu yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş.

Öğretici çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kolay-kalemlik-yapmak-ogretici

source

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ TİŞÖRTTEN MEYVE SEBZE FİLE TORBA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir