Evde Kolay Keçeden Ekmek Sepeti Yapımı – Saklama Kabı

 

 

1

 

Evde Kolay Keçeden Ekmek Sepeti Yapımı – Saklama Kabı

Keçeden yapılan çalışmalara bayılıyorum. Bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde sizde keçeden çalışmalar yapıyorsanız, bu çalışmayı uygulayarak sizde evde keçeden kendinize ekmek sepeti yapabilirsiniz. Evde kolay keçeden ekmek sepeti yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyerek, sizde keçe kullanarak ekmek sepeti yapabilirsiniz.

Keçeden çok güzel çalışmalar yapılmaktadır. Evde kolay keçeden ekmek sepeti yapılışı ile ilgili daha önceden de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Keçeden yapılan çalışmaları sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Birçok farklı çalışmaya sitemizde bulunan keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay keçeden ekmek sepeti yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 

 

evde-keceden-kolay-ekmek-sepeti-yapilisi

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Beyaz Kurdeleden Çiçek Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. serpil dedi ki:

    hepsi harika.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir