Evde Kolay Keçeden Karpuz Dilimi Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Keçeden Karpuz Dilimi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçe kullanarak karpuz dilimi yapabilirsiniz. Keçeden birçok çalışmanın yapılabildiğini önceki paylaşımlarımda gördünüz. Keçeden portakal dilimi yapılışından sonra bu sefer sizlere evde kolay bir şekilde keçeden karpuz dilimi yapımı çalışmasını paylaşacağım. Resimli anlatıma bakarak sizde boyutlarını kendinize göre veya süsleme yapacağınız yere göre belirleyebilirsiniz. Keçe karpuz dilimi yapılışı ile ilgili sanırım daha önce paylaşımda bulunmamıştım. Bu yazımda sizlere keçeden karpuz dilimi yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak buzdolabınıza magnet veya yastıklarınızın üzerine karpuz dilimi motifi yani süsü yapabilirsiniz. Karpuz dilimi keçeden yapıp, dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Biliyorsunuz keçeden hemen hemen her şey yapılabilmektedir. Bu yazımda paylaşacağım çalışma keçeden karpuz dilimi yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-keceden-karpuz-dilimi-yapimi-kece-karpuz-dilimi

pastèque senti – felt watermelon – fühlte Wassermelone

 

Daha önce paylaştığımız 2016 Yeni Sünger Bob Boyama Resimleri - Sponge Bob Pictures başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir