Evde Kolay Keçeden Oyuncak Ayı Yapımı – Şablonlu Örnek

 

 

0

 

Evde Kolay Keçeden Oyuncak Ayı Yapımı – Şablonlu Örnek

Keçeden yapılan çalışmalara devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere keçeden oyuncak ayı yapılışı ile ilgili hazır şablon paylaşacağım. Bu sayede kalıp çıkartmak yerine şablonu kullanarak kolay bir şekilde keçeden oyuncak ayı yapabileceksiniz.

 

 

İster evinizde süs olarak kullanın, isterseniz de çocuklarınıza keçeden oyuncak yapıp onları mutlu edebilirsiniz. Evde kolay keçeden oyuncak ayı yapılışı ile ilgili örnek şablon sayesinde kolay bir şekilde bu çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Evde keçeden yapılmış diğer çalışmaları sitemizde rahatlıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Evde kolay keçeden oyuncak ayı yapılışı ile ilgili örnek şablon ise şöyle ;

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Çeyizlik Fiskos Masası Dantel Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir