Evde Kolay Keçeden Oyuncak Ayı Yapımı – Şablonlu Örnek

evde-kolay-keceden-oyuncak-ayi-yapimi-sablonlu-e1438955543670-468x415

Evde Kolay Keçeden Oyuncak Ayı Yapımı – Şablonlu Örnek

Keçeden yapılan çalışmalara devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere keçeden oyuncak ayı yapılışı ile ilgili hazır şablon paylaşacağım. Bu sayede kalıp çıkartmak yerine şablonu kullanarak kolay bir şekilde keçeden oyuncak ayı yapabileceksiniz.

İster evinizde süs olarak kullanın, isterseniz de çocuklarınıza keçeden oyuncak yapıp onları mutlu edebilirsiniz. Evde kolay keçeden oyuncak ayı yapılışı ile ilgili örnek şablon sayesinde kolay bir şekilde bu çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Evde keçeden yapılmış diğer çalışmaları sitemizde rahatlıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Evde kolay keçeden oyuncak ayı yapılışı ile ilgili örnek şablon ise şöyle ;

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*