Evde Kolay Kese Kağıdından İnek Oyuncak Yapılışı – Anlatımlı

1x1.trans

Evde Kolay Kese Kağıdından İnek Oyuncak Yapılışı – Anlatımlı

Çocuklarınıza evde yemek yemeyi veya süt içmeyi sevdirmek için onları oyun oynadıklarına inandırmalısınız. Yani süt içerken bir yandan onlara oyuncakla eşlik etmelisiniz. Bu sayede çocuklarınız oyunlara dalacağı için süt içme alışkanlığını da kapacaktır. Aynı şekilde yemek yerken de çocuklarınız ile oyunlar oynayın, yemekleri şakacıktan oyuncaklara doğru götürün bak o yedi deyin, bu şekilde çocuklarınızı yemek yemeyi de sevdirebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yaparak, evde çocuklarınıza süt içerken veya yemek yerken bu çalışmayı kullanabilirsiniz. Evde kolay kese kağıdından inek oyuncak yapımı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı kolaylıkla evinizde sizde yapabilirsiniz. Evde kolay bir şekilde kese kağıdından oyuncak yapımı ile ilgili anlatım ise şöyle ;


evde-kese-kagidindan-inek-yapimi

jouet vache – toy cow – Spielzeug Kuh

Evde Eski Tişörtten Pazar Filesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*