Evde Kolay Kese Kağıdından İnek Oyuncak Yapılışı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kolay Kese Kağıdından İnek Oyuncak Yapılışı – Anlatımlı

Çocuklarınıza evde yemek yemeyi veya süt içmeyi sevdirmek için onları oyun oynadıklarına inandırmalısınız. Yani süt içerken bir yandan onlara oyuncakla eşlik etmelisiniz. Bu sayede çocuklarınız oyunlara dalacağı için süt içme alışkanlığını da kapacaktır. Aynı şekilde yemek yerken de çocuklarınız ile oyunlar oynayın, yemekleri şakacıktan oyuncaklara doğru götürün bak o yedi deyin, bu şekilde çocuklarınızı yemek yemeyi de sevdirebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yaparak, evde çocuklarınıza süt içerken veya yemek yerken bu çalışmayı kullanabilirsiniz. Evde kolay kese kağıdından inek oyuncak yapımı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı kolaylıkla evinizde sizde yapabilirsiniz. Evde kolay bir şekilde kese kağıdından oyuncak yapımı ile ilgili anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kese-kagidindan-inek-yapimi

jouet vache – toy cow – Spielzeug Kuh

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Tişörtten Pazar Filesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir