Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay patik yapımı ile ilgili bu yazımda sizlere çok güzel bir kırmızı patik yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşacağım. Evde kolay kırmızı araba patik modeli yapımı ise hepimizin yakından bildiği arabalar filminin kırmızı arabasıdır. Kırmızı araba şeklinde patik modeli yaparak çocuklarınızı ve bebeklerinizi daha sevimli gösterebilirsiniz.

 

 

Diğer bebek patik yapımı ile ilgili çalışmalara sitemizde yer alan bebek patikleri ve bebekler için kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmaları yine bu yazımın sonundaki bağlantılarda görebilirsiniz. İsterseniz o çalışmalara da bakabilir ve farklı bebek patiği yapılışı ile ilgili çalışmalara erişebilirsiniz. Farklı bebek patik modellerini sürekli olarak sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Sizlerinde bu tür çalışmaları varsa bize gönderebilirsiniz.

source : http://www.mamaasja.blogspot.co.nz/2011/03/blog-post.html

rotes Auto Booties – bottillons de voiture rouge – red car booties

 

Daha önce paylaştığımız Mavi Örgü Patik Örneği - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir