Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-kirmizi-araba-patik-modeli-yapimi25

Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay patik yapımı ile ilgili bu yazımda sizlere çok güzel bir kırmızı patik yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşacağım. Evde kolay kırmızı araba patik modeli yapımı ise hepimizin yakından bildiği arabalar filminin kırmızı arabasıdır. Kırmızı araba şeklinde patik modeli yaparak çocuklarınızı ve bebeklerinizi daha sevimli gösterebilirsiniz.

Diğer bebek patik yapımı ile ilgili çalışmalara sitemizde yer alan bebek patikleri ve bebekler için kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmaları yine bu yazımın sonundaki bağlantılarda görebilirsiniz. İsterseniz o çalışmalara da bakabilir ve farklı bebek patiği yapılışı ile ilgili çalışmalara erişebilirsiniz. Farklı bebek patik modellerini sürekli olarak sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Sizlerinde bu tür çalışmaları varsa bize gönderebilirsiniz.

source : http://www.mamaasja.blogspot.co.nz/2011/03/blog-post.html

rotes Auto Booties – bottillons de voiture rouge – red car booties

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*