EVDE KOLAY KIVIRCIK SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde herhangi bir araç olmaksızın saçlarınızı kıvrım kıvrım yapabilirsiniz. Evde kolay kıvırcık saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Anlatımdaki bayan gerçekten güzel anlatmış.

Mimikleri ile de ne yapmanız gerektiğini belirten bayanın yaptığı bu güzel kıvırcık saç örgüsü sizde kısa sürede evde yapabilirsiniz. Evde basit bir şekilde kıvırma tekniği ile saçınızı büklüm büklüm yapabilirsiniz.

Evde kolay büklüm saç modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları sürekli olarak anlatımlı bir şekilde paylaşıyorum.

Saç modelleri kategorisinde benzer birçok değişik çalışmaya ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın resimli örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kolay-kivircik-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6789.html

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI BEREYE TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir