Evde Kolay Krapon Kağıdından Gül Yapılışı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde krapon kağıdından yapılan çalışmaları daha öncede sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere grapon kağıdı kullanarak harika bir gül yapımı çalışmasını paylaşacağım. Krapon kağıdından çiçek yapımı, krapon kağıdından süs yapımı gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Krapon kağıdından yapılan çalışmalar gerçekten çok güzel ve eğlenceli oluyor.

Krapon kağıdından elinizde şablon varsa istediğiniz hayvan figürünü veya şekli ortaya çıkarabiliyorsunuz. Grapon kağıdından yapılan çalışmaları olabildiğince her gün sizlere farklı farklı çalışmalar olarak paylaşmaya çalışıyorum. Grapon kağıdı ile yapılan çalışmaları bizzat kendim de çok seviyorum. Karşılaştığım farklı krapon kağıdı çalışmalarını sizlerin önüne getirmeye de devam edeceğim. Bu yazımda sizlere krapon kağıdından gül yapımı ile ilgili anlatımlı bir video paylaşacağım. Bu sayede sizde krapon kağıdından çiçek yapmak istiyorsanız veya krapon kağıdından gül yapmak istiyorsanız, rahatlıkla anlatımlı videodan yararlanarak evinizde kolayca krapon kağıdından gül çalışmasını yapabilirsiniz.

Krapon kağıdını anlatımlı videoda gördüğünüz gibi kesip, gerekli birleştirmeleri yaptıktan sonra ortaya harika bir çalışma çıkarabilirsiniz. Bu çalışmayı veya krapon kağıdı ile ilk kez çalışma yapacaksanız, sitemizdeki krapon kağıdı ile yapılan önceki çalışmaları mutlaka izlemenizi öneririm. Diğer paylaşımlar ise bu yazımın en altında sizlere farklı iki bölümde gözükecektir. Kolaylıkla onlara tıklayarak, diğer güzel çalışmalara ulaşabilirsiniz. Grapon kağıdından yapılan çok güzel çalışmaları sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım krapon kağıdından gül yapımı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 

 

evde-krapon-kagidindan-gul-yapimi

 

 

Grapo rose – crêpe rose – crepe rose

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay İsimli Bileklik Yapımı - İsimli Arkadaş Bilekliği Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir