Evde Kolay Kumaştan Kurdele Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Kumaştan Kurdele Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaştan çok güzel ve şık bir kurdele şeklinde bileklik yapmak ister misiniz? bu yazımda paylaşacağım kumaştan kurdele bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak harika bir bileklik yapabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapımı ile ilgili diğer paylaşımları yine sitemizde bulabilirsiniz. Her gün değişik ve karizmatik bileklik yapılışı ile ilgili farklı çalışmalar paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda da yine sizlere tamamen farklı ve kaliteli bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay bir şekilde yine bileklik yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak çok şık bir bileklik yapabilirsiniz. Hediye olarak da bu çalışmayı yapıp, çocuklarınıza veya arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz. Evde kolay kumaştan kurdele bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-kurdeleden-bileklik-yapimi

Stoffarmband – fabric wristband – bracelet de tissu

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Kolay Beyaz Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir