EVDE KOLAY KUPA BARDAK SÜSLEME

 

 

0

 

Evde kupa bardak süsleyerek para kazanmak isteyenler için çok güzel ve kolay bir resimli anlatım paylaştım. Evde sizde bu tür çalışmalar yapıp, satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da malzemeler ise ; boya, bant, kupa bardak, makas şeklindedir. Malzemeleri her evde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Boya malzemesini kırtasiyelerden veya boyacılardan temin edebilirsiniz.

Evde kolay kupa bardak süsleme çalışması yaparak turistik yerlerde satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar için çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum.

Bu yazımdaki çalışma da yine evden para kazan projesidir diyebiliriz. Resimli anlatımda öncelikle bandı bardağa sardıktan sonra, maket bıçağı ile üzerine yapmak istediğinizi şekillendirebilirsiniz.

 

 

Yada şablon hazırlayıp, şablonun iç kısımlarını kestikten sonra üzerini bantla geçip, boyama aşamasına geçebilirsiniz. Şimdi sizleri kupa bardak nasıl süslenir diyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-kupa-bardak-susleme

source : http://www.repiny.com/pin-7270.html

 

Daha önce paylaştığımız YENİ KABARIK SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir