Evde Kolay Mandaldan Minyatür Sandalye Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kolay Mandaldan Minyatür Sandalye Yapımı – Anlatımlı

Minyatür çalışmaları çok seviyorum. Her gördüğüm minyatür çalışmayı da sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu yazımda sizlere minyatür bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir çalışma olup, mandal kullanarak minyatür sandalye yapımını anlatan anlatımlı bir video paylaşacağım.

Evde kolay mandaldan minyatür sandalye yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videodan sonra sizde küçük minyatür sallanan sandalye yapabileceksiniz. Evinizde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde kolayca bulabileceğiniz malzemeden yapılan çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-mandaldan-minyatur-sallanan-sandalye-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Lastikten Bileklik Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir