Evde Kolay Nohut Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı

 

Evde Kolay Nohut Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay örgü yapımı ile ilgili paylaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Sizlere bu yazımda evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için çok güzel anlatımlı bir örgü modeli paylaşacağım. Evde kolay nohut örgü modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videodan yararlanarak, sizde evde kolay bir şekilde nohut örgü modelini kısa sürede öğrenebileceksiniz.

Örgü modeli çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Diğer örgü modeli anlatımlı ders videolarına sitemizdeki örgü dersleri veya örgü videoları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kolay nohut örgü modeli yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-nohut-orgu-modeli-yapimi

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay İnce Boncuklu Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*