Evde Kolay Örgü Ayakkabı Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapılan örgü ayakkabı modeli olarak yine bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evde kolay örgü ayakkabı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm aşamalar gösterilmiş.

Sizde evde örgüden ayakkabı yapmak istiyorsanız ve örnek arıyorsanız, sitemizde birçok örgü patik modeli ve örgü çalışmalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan patik modelleri ve nasıl yapılır kategorilerinde daha değişik çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın altında da karşınıza örgü patik yapmak için benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde basit patik modeli yapmak için çeşitli resimli anlatım ve videolu anlatımları sürekli paylaşmaya devam ediyorum. Şimdi sizleri evde kolay örgü ayakkabı modeli patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kolay-orgu-ayakkabi-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/109911408/detail/

 

Daha önce paylaştığımız Dantel Örgü Battaniye Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir