Evde Kolay Örgü Bayan Çorap Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-orgu-bayan-corap-yapimi18-e1440447460406-737x415

Evde Kolay Örgü Bayan Çorap Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere çok güzel bir örgü çorap yapımı ile ilgili çalışma paylaşacağım. Evinizde kolay bir şekilde örgü bayan çorap yapılışını öğreneceğiniz resimli anlatımlar sayesinde, kısa sürede bu çalışmayı öğrenebilecek ve farklı bayan örgü çorapları yapabileceksiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar olabilir. Bu çalışmayı resimli anlatımdan öğrenebilirler ve örgü bayan çorap çeşitleri yapıp, satabilirler.

Evde kolay örgü bayan çorap yapımını gösteren resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde kolay bir şekilde bayan örgü çorapları yapabilirsiniz. Buna benzer çalışmaları sitemizde bulunan örgü işleri kategorisinden bulabilirsiniz. Değişik örgü çalışmalarını sürekli karşınıza getirmeye çalışıyorum. Farklı örgü çalışmaları arıyorsanız sitemizi takip etmenizi öneririm.

source : http://www.stranamam.ru/post/1785517/1785517/

knitting socks – tricoter des chaussettes – Stricken von Socken

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*