Evde Kolay Örgü Boncuk Kolye Yapımı – Resimli Anlatım

 

Evde Kolay Örgü Boncuk Kolye Yapımı – Resimli Anlatım

Epey zamandır evde kolay kolye yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel ve kolay yapımı olan bir örgü kolye yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Adımları uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve yeni bir örgü boncuk kolye sahibi olabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlar özellikle bu çalışmayı öğrensinler. Böylece satacakları yeni bir ürün elde etmiş olurlar. Evde bu güzel çalışmayı yapabilmeniz için paylaşacağım resimli anlatımda anlatıldığı gibi sizde evinizde boncukları örerek harika boncuklu kolyeler haline getirebilirsiniz. Evde kolay örgü boncuk kolye yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-orme-boncuk-kolye-yapimi

knit bead necklace – collier en perles de tricot – stricken Perlenkette

Daha önce paylaştığımız Evde Çoraptan Tavşan Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:2    Ortalama:2.5/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*