Evde Kolay Örgü Boyunluk Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay örgü boyunluk yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara benzer güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımını paylaştığım çalışma ile sizde çok güzel örgü boyunluk modelleri yapabileceksiniz. Evde örgü boyunluk çalışmasını tığdan yapabilirsiniz. Resimli anlatımda adımlar ve ilmeklerin nasıl atılacağı gösteriliyor.

Kolay bir şekilde harika örgü boyunluklar yapabilir ve çocuklarınıza yada eşinize kışın üşümemeleri için yapmayı düşünebilirsiniz. Rengini istediğiniz ipten yaparak değişik düşünebilirsiniz. Bu yazımda ayrıca anlatımlı videosunu da paylaştım.

Videolu örgü boyunluk yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde güzel örgü boyunluklar yapabileceksiniz. Evde kolay örgü boyunluk modeli yapmak için önceden paylaştığım çalışmalara ise sitemiz üzerindeki örgü işleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay örgü boyunluk çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;

evde-kolay-orgu-boyunluk-yapmak

 

 

Videolu örgü boyunluk yapımı ise şöyle ;

 

Örgü boyunluk yaparak kışın soğuğundan kendinizi koruyabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Bu yazımda örgü ve dikişsiz yapımını paylaştım. Evde örgü boyunluk yapmak için diğer çalışmalar hemen bu yazının altında karşınıza çıkacak. Benzer çalışmaları örgü işleri bölümünden bulabilir ve yapımını öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Örgü boyunluk yapıp satabilirsiniz. Turistik yerlerde kolaylıkla kışın satabilir ve para kazanabilirsiniz. Evde dikişsiz boyunluk yapmak için diğer çalışmalara da sitemizden ulaşabilirsiniz. Evde nasıl yapılır bölümünde yer alan örgü atkı modeli veya boyunluk çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/326511041714738873/

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Örgü Nihale Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir