Evde Kolay Örgü Boyunluk Yapmak


evde-kolay-orgu-boyunluk-yapmak2-476x415

Evde kolay örgü boyunluk yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara benzer güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımını paylaştığım çalışma ile sizde çok güzel örgü boyunluk modelleri yapabileceksiniz. Evde örgü boyunluk çalışmasını tığdan yapabilirsiniz. Resimli anlatımda adımlar ve ilmeklerin nasıl atılacağı gösteriliyor.

Kolay bir şekilde harika örgü boyunluklar yapabilir ve çocuklarınıza yada eşinize kışın üşümemeleri için yapmayı düşünebilirsiniz. Rengini istediğiniz ipten yaparak değişik düşünebilirsiniz. Bu yazımda ayrıca anlatımlı videosunu da paylaştım.

Videolu örgü boyunluk yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde güzel örgü boyunluklar yapabileceksiniz. Evde kolay örgü boyunluk modeli yapmak için önceden paylaştığım çalışmalara ise sitemiz üzerindeki örgü işleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay örgü boyunluk çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;


evde-kolay-orgu-boyunluk-yapmak

Videolu örgü boyunluk yapımı ise şöyle ;

 

https://www.youtube.com/watch?v=KI8fjiHAwik

Örgü boyunluk yaparak kışın soğuğundan kendinizi koruyabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Bu yazımda örgü ve dikişsiz yapımını paylaştım. Evde örgü boyunluk yapmak için diğer çalışmalar hemen bu yazının altında karşınıza çıkacak. Benzer çalışmaları örgü işleri bölümünden bulabilir ve yapımını öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Örgü boyunluk yapıp satabilirsiniz. Turistik yerlerde kolaylıkla kışın satabilir ve para kazanabilirsiniz. Evde dikişsiz boyunluk yapmak için diğer çalışmalara da sitemizden ulaşabilirsiniz. Evde nasıl yapılır bölümünde yer alan örgü atkı modeli veya boyunluk çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/326511041714738873/

Tığ İşi Örgü Nihale Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*