Evde Kolay Örgü Horoz Yapımı – Anlatımlı

 

Evde Kolay Örgü Horoz Yapımı – Anlatımlı

Örgü işleri ile ilgili paylaşımlara epey ara vermiştim. Bu yazımda sizlere evde kolay örgü horoz yapımını anlatan güzel bir anlatımlı video paylaşacağım. Yine örgü horoz modellerini ve örneklerini de bulacağınız yazımda ki anlatımlı videoyu takip ederseniz, sizde aynı çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde örgü horoz motifleri yapabilir ve örnek resimlerdeki gibi çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Önceki yazılarımda size örgü yumurtalı tavuk çalışmasının resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda ise örgü horoz yapılışını anlatan bir çalışma paylaşacağım.

 

 

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bu çalışma ile ilgili yine sizlere birkaç farklı örgü horoz resimleri de paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Sizde anlatımlı video sonrasında evinizde örgü horoz çalışmasını kısa sürede öğrenip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

 

https://youtu.be/AHdg1mMMQY0

source : http://www.deryabaykalmodelleri.com/orgu-horoz-yapiyoruz/

knitting cock – tricoter coq – Strick Hahn

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Örgü Yumurtalık Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:2    Ortalama:1/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*