Evde Kolay Örgü Kazak Deseni Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere evde kolay örgü kazak deseni yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kolaylıkla sizde bu güzel çalışmayı evinizde yapabilir ve örgü kazak modeli yaparken desen için kullanabilirsiniz.

Ördüğünüz kazaklara veya örgü işlerinde motif örnekleri arıyorsanız ve ne yapacağınıza karar vermediyseniz, bu yazımda paylaştığım örnek çalışma belki işinize yarayabilir.

Sitemizde örgü işleri ve örgü örnekleri olarak birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın da altında karşınıza örgü işleri bakımından birçok çalışma ve evde kolay yapılan örgü kazak modeli ile ilgili çalışmaların resimli anlatımları ile anlatımlı videoları çıkacak.

 

 

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay örgü kazak motifi yapmak için örnek çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-orgu-kazak-deseni-yapmak

source : http://fitzbirch.blogspot.com.au/2013/03/summer-rose-capelet.html#.UVdpnTeQOjh

 

 

Daha önce paylaştığımız Hayvanlı Örgü Bere Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir