Evde Kolay Örgü Saç Bandı Yapmak

 

 

0

 

Bugün paylaşımlarım örgü saç bandı üzerine… bu yazımda da yine sizlere eski penyeden örgü saç bandı yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Oldukça detaylı bir şekilde eski tişörtten nasıl saç bandı yapılır sorularına güzel cevaplar bulacağınız bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Evde atmaya kıyamadığınız penyelerinizi veya tişörtlerinizi bu güzel çalışma için kullanabilirsiniz. Eski tişörtten örgü saç bandı yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Okula giden kız çocuklarınıza saç bandı yaparak onları hem sevindirebilirsiniz. Hem de okul kıyafetlerine uyumlu renkte çok güzel saç bandı modeli yaparak diğer öğrencilerden farklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları hem seviyorum. Hem de kolay yapıldığı için herkes görsün diye özellikle paylaşıyorum. Eski penyeden örgü saç bandı yapmak için kestiğiniz penyede ki parça kumaşları örgü usulü birbirine geçirerek çalışmayı yapabilirsiniz. Şimdi sizleri örgü saç bandı yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kolay-orgu-sac-bandi-yap

Evde eski penyeden örgü saç bandı yerine örgü bileklik modeli de yapabilirsiniz. Dilerseniz örgü kolye veya değişik örgü çalışmaları içinde eski penyelerinizi kullanabilirsiniz. Evde eski penyeden örgü saç bandı yapımını gösteren diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacaktır. Onlara da göz atabilirsiniz. Evde örgü saç bandı yapımını öğrenerek değişik renklerde örgü saç bantları yapabilirsiniz. Çocuklarınıza değişik örgü saç bantları yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu saç bandı yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.duitang.com/people/mblog/18565362/detail/

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Penyeden Örgü Saç Bandı Yap başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir