EVDE KOLAY ÖRGÜ TEPEDEN TOPUZ SAÇ MODELİ YAP

 

 

0

 

Kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu günkü kendin yap çalışmasında evde kolay örgü tepeden topuz saç modeli yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Detaylarını takip ederek sizde aynı modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu güzel tepeden topuz saç modelini spor yapacağınız zaman yapabilirsiniz.

Saçınızı toplamak istediğinizde veya elbisenize saçınızı da kombin yapmak istediğinizde de bu güzel topuz örgü saç modelini yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde topuz saç modeli yapmak için resimli anlatımdaki gibi adımları uygulayarak sizde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Yapamasanız bile birisine rica etmeniz yeterli olacaktır. Yada kuaföre resimli anlatımı göstermeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kolay-orgu-tepeden-topuz-sac-modeli-yap

source : http://www.repiny.com/pin-6738.html

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY SARI RENK TIRNAK SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir