Evde Kolay Örgü Yumurtalık Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-yumurtalik-yapimi12-737x415

Evde Kolay Örgü Yumurtalık Yap

Evde patiklik iple yapılan bu güzel çalışmayı nette dolaşırken rastladığım bir sitede gördüm ve sizlere de paylaşmak istedim. Gerçekten çok güzel bir çalışma olup, aynısını sizde evinizde yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yola çıkarak sizde bu çalışmayı evinizde kolayca ve eğlenerek yapabilirsiniz. Evde kolay örgü yumurtalık yapımını anlatan resimli anlatımlardaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Son zamanlarda sıkça duyduğumuz bu güzel çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Gerçekten çalışma tamamlanınca, ortaya çok güzel bir sonuç çıkıyor. Örgü yumurtalı tavuğunuzu evinize gelen tüm komşularınız veya misafirleriniz çok beğenecekler. Hatta evden para kazanmak isteyen hanımlar varsa bu çalışmayı yaparak da güzel paralar kazanabilirler. Evde kolay bir şekilde bu çalışmayı yapmanız mümkün. Buyurun resimli anlatımlara ;

source : http://hatunzade.com/yumurtali-tavuk-nasil-orulur-resimli-anlatim/

chicken mesh – maille de poulet – weave chicken eggs

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Evde Kolay Örgü Yumurtalık Yapımı – Resimli Anlatım

  1. Merhaba Nuray Hanim,
    Resimler icin cok tesekkürler. Cok tatli duruyorlar yalniz nasil yaptiginizi ayrintili bir sekilde anlatmaniz mümkün mü acaba?
    Kolay gelisn

  2. merhabalar, yapımı detaylı olarak yazının sonunda yer verdiğimiz kaynak yani alıntı olan yerin adresinde verilmiş. o siteye ulaşırsanız detaylı anlatımını yapımcısından öğrenebilirsiniz. biz sadece tanıtım amaçlı paylaştık. anlatımına kaynak siteden ulaşmanızı rica edebilir miyim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*