Evde Kolay Origami Ejderha Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kolay Origami Ejderha Yapımı – Anlatımlı

Origami çalışmalarını paylaşmaya son sürat devam ediyorum. Bu gün paylaşacağım origami çalışması ise kağıt katlama sanatı ile yapılmış çok güzel bir ejderha yani dragon yapımıdır. Evde kağıt katlama sanatını öğrenmek istiyorsanız ve origami ile ejderha yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı takip ederek evde kolaylıkla origami ejderha yapabilirsiniz.

Origami dragon yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde evde pratik bir şekilde kağıt katlama sanatı sayesinde ejderha figürü yapabilirsiniz. Ejderha figürü veya dragon figürünü evde kolay bir şekilde yapmak için paylaşacağım bu anlatımlı çalışmayı izleyebilirsiniz. Evde kolay origami ejderha yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-origami-ejderha-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Fimo Hamurundan Gül Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir