Evde Kolay Origami Kelebek Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kolay Origami Kelebek Yapımı – Anlatımlı

Origami çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz. Sizlere bu yazımda origami kelebek yapımı ile ilgili güzel ve detaylı anlatımı olan bir çalışma paylaşacağım. Daha önce sizlere origami ejderha yapımı ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere kağıt katlama sanatı ile kolay kelebek yapılışını anlatan bir çalışma sunacağım.

Kağıt katlama sanatı ile birçok figür veya hayvan şekli yapılabilmekte… bunu önceki paylaşımlarımda da sık sık ifade etmiştim. Örnek resimleri ile de görmüştünüz. Bu yazımda yine sizlere basit kelebek yapılışı ile ilgili origami çalışması paylaşacağım.

Origami ile yapılanlar neler diyorsanız, sitemizdeki origami kategorisine bir göz atmalısınız. Origami sanatı ile birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Daha fazla çalışmayı sizler için anlatımlı bir şekilde bulup, paylaşmaya da devam ediyorum. Evde kolay origami kelebek yapılışı ile ilgili anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-origami-kelebek-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Fimo Hamurundan Güllü Küpe Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir