Evde Kolay Origami Sihirli Gül Yapılışı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kolay Origami Sihirli Gül Yapılışı – Anlatımlı

Origami kağıt katlama sanatı ile birçok güzel çalışma yapılabilmektedir. Bu yazımda paylaşacağım çalışma da ise kağıt katlama sanatını konuşturarak, harika sihirli bir gül çalışması yapacağız. Anlatımlı videoyu takip ederek, sizde bu güzel çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilir ve origami sihirli gül yapımını öğrenebilirsiniz.

Sihirli gül diyoruz çünkü, öncelikle yaptığınız çalışma bir kutu şeklinde fakat sihri kurcalandığında ortaya gül şeklinin çıkmasından ötürüdür. Yaptıktan sonra gerçekten harika bir çalışma olduğunu göreceksiniz. Origami sihirli gül yapımı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-origami-sihirli-gul-yapimi

 

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Polimer Kilden Kaplumbağa Yapımı - Fimo Hamurundan Kaplumbağa Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir