EVDE KOLAY OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler için paylaştığım güzel bir çalışmanın resimli anlatımını sunacağım. Evde kolaylıkla sizde bu güzel oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz.

Kumaştan oyuncak yapmak veya keçeden oyuncak yapmak için birçok örnek çalışmaya sitemizde yer alan ” Oyuncak ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın altındaki çalışmalara da göz atabilirsiniz.

Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Evde kumaştan oyuncak tavşan yapmak için benzer daha önceden de bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Dikiş işlemi sonrası içini pamuk veya yünle doldurabilirsiniz. Göz için kırtasiyelerden oyuncak göz takımı satın alabilirsiniz. Yada alternatif düğme dikebilirsiniz.

 

 

Tavşan oyuncağının şablonu için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Bu tür güzel oyuncakları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-oyuncak-tavsan-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7273.html

 

Daha önce paylaştığımız FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR YILBAŞI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir