EVDE KOLAY PARA CÜZDANI YAPMAK ŞABLONLU

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere evde kolay para cüzdanı yapmak için birçok şablon paylaşacağım. Hem bozuk para cüzdanı olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz de kağıt para cüzdanı olarak kullanabilirsiniz.

Cüzdanın açılıp kapanan kısmını satın almanız gerekiyor. Nerede satıldığını tam olarak bilmiyorum. Ancak pazarda sorarsanız size yardımcı olurlar.

Yada butik, incik boncuk satan dükkanlardan da temin edebileceğinizi düşünüyorum. Daha sonra yapmanız gereken kumaştan veya deriden cüzdan yapmak için bu paylaştığım resimli anlatımlardan yararlanmanız yeterli olacaktır.

Tam olarak nasıl yapıldıkları gösterilmiyor. Sadece örnek resmi ve şablonu paylaşılmış. Ancak yine de örnek resminden nasıl yapıldığını az çok anlayabilirsiniz.

Zaten iki tarafını kalıbını hazırladıktan sonra dikmeniz gerekecek. Daha sonra fermuar veya çıt çıt aparatını eklemeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizleri kolay para cüzdanı yapmak için şablonlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kolay-para-cuzdani-yapmak-sablonlu

source : http://www.repiny.com/pin-2845.html

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ ARABA JANTINDAN MERMER DESENLİ SAKSI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir