Evde Kolay Parmak Arası Terlik Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay terlik yapmak için daha önce de çok değişik çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım.

Evde kolay parmak arası terlik yapmak için malzemeleri keçe veya sert kumaş parçasından bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada yün ip veya benzeri bir malzeme de kullanabilirsiniz.

Plaj terliği olarak da bilinen bu güzel parmak arası terlik modeli yapmak için resimli anlatımdaki adımları tek tek yapmanız yeterli olacaktır.

Daha önce keçeden plaj terlik modeli yapmak için farklı anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Onlarda hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz ve denize giderken plajda kullanacağınız evde parmak arası terlik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-parmak-arasi-terlik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7462.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Örgü Toka Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir