Evde Kolay Penye Süsleme

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere sahip olduğunuz elbiselere nasıl şekil vereceğinizi ve süsleyeceğinizi gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay penye süsleme çalışmasında makas, penye, süs malzemesi kullanılmış.

Makas ile penyenin omuz kısmı kesilip, birbirine birleştirilmiş. Penye süsleme çalışması olarak sitemizde birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu makalemin hemen altında da benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Bu örnek bir çalışma olup, evde penye nasıl süslenir sorularınıza cevap olacaktır. Evinizde sevdiğiniz penyeyi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Yapımı da kolay ve zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum.

Evde tişört süsleme çalışması olarak paylaştığım çalışmada makas ile tırtık şeklinde kesmeniz ve daha sonra birbirine bağlamanız yeterli oluyor.

 

 

Bu sayede elbiseyi daha güzel ve şık bir hale getirmiş olacaksınız. Şimdi sizleri evde penye süsleme çalışmasının örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-penye-susleme

source : http://weheartit.com/entry/224086259

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Kolay Mandal Toka Yap başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir