Evde Kolay Penye Süsleme


evde-kolay-penye-susleme

Bu yazımda sizlere sahip olduğunuz elbiselere nasıl şekil vereceğinizi ve süsleyeceğinizi gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay penye süsleme çalışmasında makas, penye, süs malzemesi kullanılmış.

Makas ile penyenin omuz kısmı kesilip, birbirine birleştirilmiş. Penye süsleme çalışması olarak sitemizde birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu makalemin hemen altında da benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Bu örnek bir çalışma olup, evde penye nasıl süslenir sorularınıza cevap olacaktır. Evinizde sevdiğiniz penyeyi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Yapımı da kolay ve zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum.

Evde tişört süsleme çalışması olarak paylaştığım çalışmada makas ile tırtık şeklinde kesmeniz ve daha sonra birbirine bağlamanız yeterli oluyor.


Bu sayede elbiseyi daha güzel ve şık bir hale getirmiş olacaksınız. Şimdi sizleri evde penye süsleme çalışmasının örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-penye-susleme-500x382

source : http://weheartit.com/entry/224086259

Evde Keçeden Kolay Mandal Toka Yap başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*