Evde Kolay Plastik Lamba Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Plastik Lamba Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay plastik lamba yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimlerden yararlanarak sizde evde kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde plastik lamba yapmak için malzeme olarak ihtiyacınız olan sadece pet şişe, plastik kaşık ve yapıştırıcı yeterlidir. Kısa sürede bu malzemeleri temin edebilir ve hemen bu çalışmayı evinizde eğlenerek yapmaya başlayabilirsiniz. Evde bu güzel çalışmayı yapıp, oluşturduğunuz ışıklı lambayı istediğiniz odada kullanabilirsiniz. İlk etapta yapılışı biraz basit gelse de, çalışma tamamlanıp kullanmaya başladığınızda sonucun sizi şaşırttığını görebileceksiniz. Evde kolay plastik lamba yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

source : http://www.futurenow.su/en/view_article/152/

Kunststoffleuchte – plastic lamp – Lampe en plastique

 

Daha önce paylaştığımız Tuvalet Kağıdı Rulosundan Duvara Süs Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir