Evde Kolay Plastik Şişeden Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Plastik Şişeden Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Sanırım daha önce de pet şişeden bileklik yapılışı ile ilgili bir paylaşımım olmuştu. Bu yazımda ise yine benzer bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay plastik şişeden bileklik yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde pet şişe kullanarak bileklikler yapabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapımı ile ilgili diğer çalışmaları kendin yap kategorisinden bulabilirsiniz. Sitemizde her gün hemen hemen bileklik yapımı ile ilgili farklı çalışmaları sizlere paylaşmaya çalışıyoruz. Evde kolay plastik şişeden bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan da yararlanarak ister kendinize isterseniz arkadaşınıza hediye arkadaşlık bilekliği olarak da düşünebilirsiniz. Evde kolay pet şişeden bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

 

Kunststoff-Armband – plastic wristband – bracelet en plastique

 

Daha önce paylaştığımız Evde Yumurta Kolisinden Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir