Evde Kolay Polimer Kilden Minyatür Melek Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kolay Polimer Kilden Minyatür Melek Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay yapılabilen polimer kil çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir fimo hamuru çalışması paylaşacağım. Sizde bu sayede evde kolayca fimo hamurundan minyatür melek yapabileceksiniz. Evde kolay polimer kilden minyatür melek yapılışı ile ilgili anlatımlı videoyu takip ederek, sizde kolayca evde minyatür melek süsleri yapabilirsiniz. Polimer kil ile yapılan birçok çalışmayı sizlere hemen hemen her gün paylaşmaya çalışıyorum. Sitemizdeki polimer kilden yapılanlar kategorisine girdiğinizde birbirinden farklı çalışmaları göreceksiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise evde kolay fimo hamurundan minyatür melek yapımı ile ilgili ;

 

 

evde-polimer-kilden-minyatur-melek-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Plastik Şişeden Avize Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir